Menu
Strona G│ˇwna

SERDECZNIE WITAMY !


ZAPRASZAMY NA ELITARNE JAZDY DODATKOWE Z INSTRUKTOREM NAUKI JAZDY ORAZ DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY I CO NAJWA´┐ŻNIEJSZE Z UPRAWNIENIAMI MINISTERIALNYMI I DO´┐ŻWIADCZENIEM EGZAMINATORA PORD, EUROPEJSKIM CERTYFIKATEM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH ORAZ WY´┐ŻSZYM WYKSZTA´┐ŻCENIEM !

UZYSKALI´┐ŻMY ZASZCZYTNY TYTU´┐Ż :


NAUKA JAZDY GDA´┐ŻSK AUTOMATEM AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEG´┐ŻW
100% ZADOWOLENIA I SATYSFAKCJI !

NOWA KIA RIO IV 2017 - IDENTYCZNA JAK NA EGAMINIE !
NASI INSTRUKTORZY POSIADAJ´┐Ż AKREDYTACJ´┐Ż :
Nie powiod´┐Żo Ci si´┐Ż na egzaminie ? Masz ju´┐Ż prawo jazdy i chcesz doszkoli´┐Ż umiej´┐Żtno´┐Żci ?

NIE MO´┐ŻNA TRAFI´┐Ż LEPIEJ - Z NAMI MUSI SI´┐Ż UDA´┐Ż !


Przygotujemy Ci´┐Ż wzorowo, skorygujemy b´┐Ż´┐Żdy i poka´┐Żemy dok´┐Żadnie trasy egzaminacyjne. Udzielimy r´┐Żwnie´┐Ż wielu cennych wskaz´┐Żwek jak skutecznie zda´┐Ż egzamin ! Przy profesjonalnym przygotowaniu to nic trudnego !

ABY PRZYGOTOWA´┐Ż CI´┐Ż PERFEKCYJNIE DO EGZAMINU JE´┐ŻDZIMY TYLKO PO TRASACH EGZAMINACYJNYCH !!!


PLAC MANEWROWY (O´┐ŻWIETLONY+MONITORING+OCHRONA) BEZPO´┐ŻREDNIO NA TRASACH EGZAMINACYJNYCH - BEZ MARNOWANIA CZASU NA DOJAZD W L-CE !!!UWAGA NOWO´┐Ż´┐Ż !
W CELU SPRAWDZENIA UMIEJ´┐ŻTNO´┐ŻCI I UODPORNIENIA NA STRES PRZEPROWADZAMY (NA ´┐ŻYCZENIE) EGZAMIN PR´┐ŻBNY IDENTYCZNY JAK PA´┐ŻSTWOWY Z MO´┐ŻLIWO´┐ŻCI´┐Ż ZAPISU VIDEO - DOK´┐ŻADNIE JAK NA EGZAMINIE...

Strona powsta´┐Ża dla ludzi bardzo wymagaj´┐Żcych,ceni´┐Żcych wysok´┐Ż kultur´┐Ż, komfort i partnerskie warunki szkolenia !

U nas ka´┐Żdy traktowany jest indywidualnie i ju´┐Ż od pierwszych chwil nasz´┐Ż ambicj´┐Ż i honorem jest przygotowanie Ci´┐Ż do egzaminu i bezpiecznej jazdy z Twoimi bliskimi !

UCZYMY U´┐ŻYWA´┐Ż WYOBRA´┐ŻNI ! JESTE´┐ŻMY PARTNEREM AKCJI KIERUJ BEZ PROCENT´┐ŻW ORAZ U´┐ŻYJ WYOBRA´┐ŻNI !


POSIADAMY POJAZDY Z TRADYCYJNA I AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEG´┐ŻW - JAK KTO WOLI :)


WA´┐ŻNA WIADOMO´┐Ż´┐Ż DLA KURSANT´┐ŻW !

Masz za sob´┐Ż cz´┐Ż´┐Ż´┐Ż lub ca´┐Ży kurs nauki jazdy a nie radzisz sobie ze zmian´┐Ż bieg´┐Żw lub ruszaniem ? Mo´┐Żesz zdawa´┐Ż egzamin naszym samochodem z automatyczn´┐Ż skrzyni´┐Ż bieg´┐Żw ! To ´┐Żaden problem ! Jazda nim jest banalnie prosta ! Na pewno b´┐Żdziesz zadowolony :)


SPECJALNA OFERTA I PROGRAM DLA OS´┐ŻB Z PRAWEM JAZDY !

(Doskonalenie techniki jazdy)

DLA NASZYCH KLIENT´┐ŻW DARMOWE KONSULTACJE ON LINE !

KONIECZNIE ODWIED´┐Ż ZAK´┐ŻADK´┐Ż EGZAMIN !!!

Sprawdzisz w niej jakie s´┐Ż najcz´┐Ż´┐Żciej pope´┐Żniane b´┐Ż´┐Żdy, najcz´┐Żstsze w´┐Żtpliwo´┐Żci oraz czy Twoje prawo jazdy jest ju´┐Ż do odbioru. Znajdziesz te´┐Ż animacje zada´┐Ż egzaminacyjnych oraz rozmieszczenie ´┐Żwiate´┐Ż i p´┐Żyn´┐Żw eksploatacyjnych. Nie zabrak´┐Żo r´┐Żwnie´┐Ż porad psychologa jak zda´┐Ż egzamin i test´┐Żw on-line !

Szkolimy zgodnie z zasadami ekologicznej i ekonomicznej jazdy
ECODRIVING !MASZ PYTANIA ? Z PRZYJEMNO´┐ŻCI´┐Ż NA NIE ODPOWIEMY !email : artusek@op.pl
telefon : 506 560 570

ZAPRASZAMY !Wszelkie tre´┐Żci jak i formy zamieszczone na niniejszej stronie s´┐Ż chronione prawem.Strona ma charakter informacyjny.

Content Management Powered by CuteNews
Licznik odwiedzin
Copyright © 2008 Artusek.pl
Pozycjonowanie DDC Webdesign